Кафедра загальної фізики
Новини

 

20 березня о 14-15 на кафедрі загальної фізики в ауд. 2326 відбудеться Науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ). Конференція проводиться за участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.

Всіх студентів та викладачів, бажаючих прийняти участь, запрошуємо на конференцію!

21.02.2018 р. На базі кафедри загальної фізики відбувся заключний тур першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фізика». В ньому прийняли участь 20 студентів 1-2 курсів ВНТУ. Найкращі результати показали наступні студенти:

 

Місце

ПІП, факультет, група

Кількість…

У квітні 2017 року на кафедрі загальної фізики відкрито нову спеціальність 105 - Прикладна фізика та наноматеріали.

Це сучасна і дуже перспективна спеціальність із гарантованим працевлаштуванням! Всіх бажаючих запрошуємо на навчання! 

Термін навчання за освітніми ступенями:

бакалавр – 4 роки,

магістр – 1,5 роки.

Освітньо-професійна…

16- 17 березня о 14-15 на кафедрі загальної фізики в ауд. 2322  відбудеться Науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ). Конференція проводиться за участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області. Всіх студентів, бажаючих прийняти участь, запрошуємо на конференцію.

12 серпня пройшло друге засідання обласної комісії  з визначення переможців у номінаціях конкурсу на звання «Людина року». Розглядали подання з Вінницького національного технічного університету на номінацію «Діяч науки» завідувача кафедри загальної фізики, доктора фізико-математичних наук, професора Василя Харитоновича Касіяненка. Члени конкурсної комісії прийняли рішення про включення до голосування його кандидатури.

На засіданні комісії був присутній ректор Вінницького національного…

Ярмарок винаходів та технічної творчості пройшов у Вінницькій торгово-промисловій палаті цими вихідними. Представники шкіл, гуртків технічної творчості та незалежні розробники презентували свої досягнення. Відвідувачі виставки «Вінтехнопарк» взяли участь у майстер-класах, спостерігали за змаганнями мініатюрних роботів та знайомились із проектами з енергозбереження. Детальніше у відеосюжеті:

                                                                                                                                                                           

Сьогодні на кафедрі було проведено XLIV науково-технічну конференцію професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету.

Секція загальної фізики та фотоніки. Голова секції: д.т.н., проф. Павлов С.В., заступник голови: к.ф.-м.н., доцент Стаcенко В.А., секретар: к.т.н., ст. викладач Козловська Т.І.

В конференції приймали участь студенти 1-го та 2-го курсів нашого ВУЗу під керівництвом викладачів кафедри, викладачі та аспіранти. 


Колектив кафедри загальної фізики та фотоніки щиро вітає Вовкотруб Діну Вікторівну із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!

Згідно із постановою Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених призначено старшому викладачеві кафедри ЗФФ, к.т.н., Козловській Тетяні Іванівні.

Щомісячний розмір стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених (до 35-річного віку) становить одинпрожитковий мінімум для працездатних осіб — 1218 гривень.

Завідувач кафедри ЗФФ, проректор ВНТУ з наукової роботи  Павлов С. В. отримав виклик міжнародного руху Ice Bucket Challenge від ректора ВНТУ Грабко В. В. Це кампанія, спрямована на благодійництво, сенс якої в обливанні себе відром крижаної води. Мета — отримати   кошти в фонд з вивчення аміотрофічного…