Кафедра загальної фізики
Спільний конкурс українсько-російських науково — дослідних проектів в сфері нанотехнологій
15.10.2013

На виконання рішення Десятого засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії від 15 жовтня 2013 року (далі – Комітет) та з метою продовження реалізації українсько-російської Програми розвитку співробітництва у сфері нанотехнологій (далі – Програма) у 2014 — 2015 роках Держінформнауки України та Міністерство освіти і науки Російської Федерації підписали Протокол про проведення спільного конкурсу українсько-російських науково — дослідних проектів в сфері нанотехнологій.

 Згідно з Протоколом, Сторони домовились оголосити спільний конкурс науково-дослідних проектів в рамках зазначеної Програми за наступними пріоритетними напрямами: наноелектроніка та нанофотоніка, нові матеріали; технологія наноструктур, діагностики та нанобезпека, розробка біосенсерів на основі наноматеріалів.
Терміни проведення конкурсу, умови та аплікаційні форми будуть розміщені на сайті www.dknii.gov.ua в розділі «Міжнародне співробітництво»/ «Оголошення про конкурси» найближчим часом.

Новини

 

20 березня о 14-15 на кафедрі загальної фізики в ауд. 2326 відбудеться Науково-технічна конференція підрозділів…

21.02.2018 р. На базі кафедри загальної фізики відбувся заключний тур першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фізика».…

У квітні 2017 року на кафедрі загальної фізики відкрито нову спеціальність 105 - Прикладна фізика та наноматеріали.…

Розробки кафедри