Кафедра загальної фізики
Інформаційні технології — в освіту й науку
07.12.2011

Ректор університету Володимир Грабко та проректор з наукової роботи Сергій Павлов взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Наукова діяльність у поєднанні з сучасними інформаційно-комп’ютерними технологіями – головний чинник інноваційного розвитку вищої освіти»

Зорганізована конференція Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. А відбувалась у Сумському державному університеті. Нагадаємо: 2011-й – Рік освіти та інформаційного суспільства.

У роботі масштабного освітянського форуму взяли участь понад 120 керівників із близько 65 вишів України, Білорусі, Польщі, Росії, Німеччини. Відкрив конференцію перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма. «Використання ІКТ має стати нормою не лише в процесі підготовки фахівців із інформаційно-комп’ютерних технологій, але й спеціалістів технічного, економічного та гуманітарного профілів», — акцентував він.

Учасники конференції відзначили активізацію науково-дослідної роботи й використання інформаційно-комп’ютерних технологій у вітчизняних університетах. Наукові дослідження наших вишів мають високий рейтинг — це засвідчує кількість публікацій у виданнях Всесвітніх науково-метричних баз даних. Зростає чисельність студентів, аспірантів і науковців, які від’їжджають на стажування та навчання у провідні зарубіжні університети.

Новини

 

20 березня о 14-15 на кафедрі загальної фізики в ауд. 2326 відбудеться Науково-технічна конференція підрозділів…

21.02.2018 р. На базі кафедри загальної фізики відбувся заключний тур першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фізика».…

У квітні 2017 року на кафедрі загальної фізики відкрито нову спеціальність 105 - Прикладна фізика та наноматеріали.…

Розробки кафедри