Кафедра загальної фізики
Преса про кафедру

12 серпня пройшло друге засідання обласної комісії  з визначення переможців у номінаціях конкурсу на звання «Людина року». Розглядали подання з Вінницького національного технічного університету на номінацію «Діяч науки» завідувача кафедри загальної фізики, доктора фізико-математичних наук, професора Василя Харитоновича Касіяненка. Члени конкурсної комісії прийняли рішення про включення до голосування його кандидатури.

На засіданні комісії був присутній ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, який розповів…

П’ятеро науковців нашого університету відзначені урядовою стипендією

Згідно із постановою Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених викладачам Вінницького національного технічного університету.

З 1 жовтня 2014 по 30 вересня 2016 року стипендію отримуватимуть

У Вінницькій міській раді відбулася зустріч фахівців щодо реалізації та впровадження нових енергозберігаючих технологій. Науковці Вінницького національного технічного університету взяли активну участь у цій нараді.

 Наш університет представив проекти:

• Застосування напівпровідникових джерел світла для енергозберігаючих освітлювальних систем в муніципальних установах та підприємствах міста (автор — проректор з наукової роботи ВНТУ, завідувач кафедри загальної фізики…

Marcia Bayas Sampedro і її чоловік Ronald Humberto Rovira Jurado — активні учасники конференцій IES-2012  й Photonics-ODS 2012

 Обоє викладачі Вищої політехнічної школи Узбережжя в місті Сантьяго де Гуаякіль, яке є культурною столицею Еквадору. Розташоване воно на березі Тихого океану. Тут зовнішньоторговий порт Еквадору, тому місто є і головним економічним центром країни.

— Ваш університет дуже цікавий, гарний, викладачі мають багато патентів на винаходи. Я спілкувалась…

У Новому університеті Лісабона вже стажувалися аспіранти Руслан Просоловський, Юлія Зелінська і Юлія Самігулліна. Незабаром до Португалії відлітає Анна Поплавська, четвертокурсниця Інституту АЕКСУ.

Юлія Зелінська про своє стажування у Португалії, Університет Нова:

 Моє перебування в Лісабоні тривало півроку.

 

Міністр МОНмолодьспорту України порадив абітурієнтам обирати інженерні спеціальності й нагородив наш виш дипломом «Лідер міжнародної діяльності»

У три перші дні весни у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувалась Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012». Вонапрезентувала громадськості досягнення національної системи освіти. Але особливий інтерес викликала у майбутніх абітурієнтів — учнів 9-х та…

 Впродовж тижня у нашому університеті перебувала делегація освітян і вчених з Китайської Народної Республіки.

      Китай — батьківщина багатьох технічних винаходів. Нині КНР знову має усі шанси стати лідером світової науки. Лондонське королівське співтовариство, проаналізувавши досягнення науки і техніки різних країн світу, дійшло висновку, що уже в 2013 році Китай може випередити США за кількістю публікацій наукових статей у різноманітних авторитетних міжнародних виданнях. Тому перспективи співробітництва…

Ректор університету Володимир Грабко та проректор з наукової роботи Сергій Павлов взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Наукова діяльність у поєднанні з сучасними інформаційно-комп’ютерними технологіями – головний чинник інноваційного розвитку вищої освіти»

Зорганізована конференція Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. А відбувалась у Сумському державному університеті. Нагадаємо: 2011-й – Рік освіти та інформаційного суспільства.

У роботі масштабного…

На обласних урочистостях з нагоди Дня працівника освіти професорам Сергію Павлову та Сергію Злепку вручили сертифікат на отримання гранта у сумі 40000 грн. А доценту Андрію Яровому — на 20000 грн.

      Уже вшосте на Вінниччині відбувається конкурс освітніх інноваційних проектів, який зорганізовують і фінансово підтримують Вінницькі облдержадміністрація й облрада. Здійснюється він в рамках реалізації Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області…

У Севастополі завершив роботу VІІ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час». Його організаторами виступили Державна служба інтелектуальної власності України та Державне підприємство «Український інститут промислової власності». Виставка проходила під егідою Міжнародної асоціації винахідницьких організацій (IFIA), єдиним від України асоційованим членом якої є наш Вінницький національний технічний університет.

У роботі VІІ Салону взяли участь понад 350 представників (третина з них – молодь) винахідницьких,…